Mirek już raz Cię zmasakrowałem nieznajomością przez Ciebie programu partii, z którą sympatyzujesz. Sam stwierdziłeś, jak to leciało?
Cytat:
|
nie mam nic z głosu na PiS
|
Czyż to nie patologia?
Podobnie jak Wiślak68 uważasz, że najpierw, by coś pomnożyć, trzeba podzielić. Typowo socjalistyczne podejście.
Iść w stronę kolejnych przepisów (jakoś trzeba uszczelnić chore prawo i luki do obejścia) zamiast ich uproszczenia jest wg Ciebie do przyjęcia? To ma być ta prędkość światła rozwoju przedsiębiorczości?
Opodatkowanie zarówno banków, jak i wielkopowierzchniowych marketów (powyżej 250m2 i 700 tys. zł obrotu) to wiesz niezły pomysł, zabieranie możliwości ucieczki, płacimy. Tylko wiesz, za czasów platfusów urzędasy miały niezły nożyk do postraszenia przedsiębiorców. Wy, pisiory tymi podatkami i karami (stawki 50%) dajecie im katanę. Kminisz różnicę?