Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33467
Stary 02.11.2015, 18:32
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To rząd nie dysponuje jakimś budżetem? Jak chce wydać jakieś pieniądze to od razu musi zasadzić się na drodze na przejeżdzających, by ich ograbić?
Dziwaczne myślenie
Dysponuje budżetem z zabranych pieniędzy podatnikom, a FraJerzy myślą, że nowe, bezsensowne wydatki nie oznaczają nowych podatków


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.