FraMat napisał(a):

To rząd nie dysponuje jakimś budżetem? Jak chce wydać jakieś pieniądze to od razu musi zasadzić się na drodze na przejeżdzających, by ich ograbić?
Dziwaczne myślenie
|
Dysponuje budżetem z zabranych pieniędzy podatnikom, a FraJerzy myślą, że nowe, bezsensowne wydatki nie oznaczają nowych podatków
