Temat
:
Wisła Kraków to nasza historia
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline
#
920
02.11.2015, 15:57
szprotson
napisał(a):
Jak ktoś juz otrzyma gadżet niech wrzuci zdjecie i refleksje własną na temat produktu
Szalik:
http://www41.zippyshare.com/v/4Co4HIzx/file.html
http://www41.zippyshare.com/v/O03uGUyc/file.html
Kubek:
http://www41.zippyshare.com/v/tIMBB52h/file.html
http://www41.zippyshare.com/v/p564ZgvI/file.html
Refleksja: Szalik jak szalik, kubek jak kubek.
R33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do R33
Znajdź inne posty napisane przez R33