Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#920
Stary 02.11.2015, 15:57
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś juz otrzyma gadżet niech wrzuci zdjecie i refleksje własną na temat produktu
Szalik:
http://www41.zippyshare.com/v/4Co4HIzx/file.html
http://www41.zippyshare.com/v/O03uGUyc/file.html

Kubek:
http://www41.zippyshare.com/v/tIMBB52h/file.html
http://www41.zippyshare.com/v/p564ZgvI/file.html

Refleksja: Szalik jak szalik, kubek jak kubek.
Odpowiedz cytując