Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33449
Stary 02.11.2015, 11:34
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Ze śmiechu to my schodzimy na privach, ale co tam

Nie martw się, nie zostawię Ciebie samego w tym lewicowym i keynesistowskim wyobrażeniu ekonomii, gdzie podstawą jest redystrybucja dochodów, interwencjonizm państwowy oraz ogólna piecza nad tym, aby państwo zajmowało się jak najlepiej pieniędzmi Kowalskiego.
Pracuj sołtysie, pracuj. Jest szansa że jeszcze parę lat i zaczniesz rozumieć te prostsze wątki ekonomiczne, które pojawiają się na tym forum ... A wtedy będziesz się mógł pośmiać nie tylko na priv. Puki co zostaje Ci konspiracja.