Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33448
Stary 02.11.2015, 11:20
Ze śmiechu to my schodzimy na privach, ale co tam

Nie martw się, nie zostawię Ciebie samego w tym lewicowym i keynesistowskim wyobrażeniu ekonomii, gdzie podstawą jest redystrybucja dochodów, interwencjonizm państwowy oraz ogólna piecza nad tym, aby państwo zajmowało się jak najlepiej pieniędzmi Kowalskiego.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 02.11.2015 o godz. 11:24.