Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 02.11.2015, 11:07
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Może Cywka ma płatne za wejściówki, ma kiepską sytuację finansową itp? każdy powód inny niż indolencja trenera będzie lepszy...

Jestem też bardzo ciekaw, czy po tak skandalicznym występie, jaki zaserwował nam Crivellaro w piątek ten piłkarz odpocznie z 3 tygodnie od wąchania murawy... Jeśli Barrientos miał problem z aklimatyzacją, to jak nazwać postawę Crivellaro?

Jeśli facet się nie ogarnie na wiosnę, to określenie go pomyłką transferową to będzie sporym niedoszacowaniem... a ma kontrakt jeszcze ponad 2,5 roku...
A może sprowadziliśmy zmienników przyszłych nowych gwiazd Wisły .
Odpowiedz cytując