Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33441
Stary 02.11.2015, 11:02
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Niestety nie uspokoisz - wiem, jak wygląda w OPS-ach przyznawanie świadczeń, jak wygląda kontrola, jak kombinuje patologia (nie wspomnę cyganów...). Kasa do ręki będzie niewypałem, nie o to w tym pomyśle chodziło i mam nadzieję, że ktoś z głową na karku to jeszcze ureguluje w odpowiedni sposób.
Moim zdaniem przesadzasz. Pewnie jakiś procent środków zostanie zmarnowany ale moim zdaniem będzie to raczej margines. Inaczej musielibyśmy założyć że większość spośród rodzin z więcej jak jednym dzieckiem jest patologiczna. Założenie według mnie nieprawdziwe, a wręcz absurdalne.