Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33439
Stary 02.11.2015, 10:58
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Masz taki przycisk "ignor" gamoniu
Gamoniu , masz taki sam przycisk , ja do ciebie nie piszę.


ABGwislakABG "Demotywatory argumentami w dyskusji "

Może dotrze jaka jesteście patologią nazywając rodziny wielodzietne patologią.
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 02.11.2015 o godz. 11:03.