Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
Od: 04.2014
Offline
#
33439
02.11.2015, 10:58
serek.c2
napisał(a):
Masz taki przycisk "ignor" gamoniu
Gamoniu , masz taki sam przycisk , ja do ciebie nie piszę.
ABGwislakABG
"Demotywatory argumentami w dyskusji "
Może dotrze jaka jesteście patologią nazywając rodziny wielodzietne patologią.
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 02.11.2015 o godz. 11:03.
kerim1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kerim1906