emj10 napisał(a):

Dziękuję za troskę o moje zdrowie, ale nie znam tematu z autopsji. Mam koleżankę z LO, która zajmuje się patologią ciąży i sprawami męskimi. Właśnie wróciła z Florencji, więc mogę dać namiar? 
PS. Właśnie napisałem do niej sms-ka. Przyjmuje w piątki prywatnie.
|
Nie tłumacz się sołtysie. Tylko winni się tłumaczą. Koleżanka na pewno Ci pomoże...