wislak68 napisał(a):

|
I tym sposobem dowiedzieliśmy się że temat nie jest Ci obcy...
|
Dziękuję za troskę o moje zdrowie, ale nie znam tematu z autopsji. Mam koleżankę z LO, która zajmuje się patologią ciąży i sprawami męskimi. Właśnie wróciła z Florencji, więc mogę dać namiar?
PS. Właśnie napisałem do niej sms-ka. Przyjmuje w piątki prywatnie.