Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline
#
33431
02.11.2015, 10:23
kerim1906
napisał(a):
Dla "patologicznych" co by poczytali i przejrzeli na oczy
http://www.niedziela.pl/artykul/9865...y-wielodzietne
http://www.england.pl/informacje/zasilki-w-anglii.html
Dedykacja na deser
http://demotywatory.pl/4236621/Rodzi...gia-spoleczna-
Pierwszy komentarz polecam przeczytac.
Patologią jest decydowanie się na wielodzietność jeżeli nie posiada się środków materialnych do utrzymania takiej rodziny. Patologią jest strategia: "dała bozia dzieci - da i na dzieci"
wiesniak842
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiesniak842
Znajdź inne posty napisane przez wiesniak842