Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33428
Stary 02.11.2015, 10:20
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy uspokoję ale w projekcie jest również taki zapis:
" PIS zastrzega w projekcie także prawo do zaprzestania wypłaty dodatku, jeśli rodzice będą marnotrawić przyznane środki lub wydawać je niezgodnie z przeznaczeniem – podaje „Rzeczpospolita”. Jeśli zaistnieje ryzyko, że na dotacji nie skorzystają dzieci, gmina będzie mogła przyznawać świadczenia w formie rzeczowej, zamiast gotówki."
http://nf.pl/kariera/500-zl-na-dziec...ktu,,53373,199
Niestety nie uspokoisz - wiem, jak wygląda w OPS-ach przyznawanie świadczeń, jak wygląda kontrola, jak kombinuje patologia (nie wspomnę cyganów...). Kasa do ręki będzie niewypałem, nie o to w tym pomyśle chodziło i mam nadzieję, że ktoś z głową na karku to jeszcze ureguluje w odpowiedni sposób.