Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33426
Stary 02.11.2015, 10:15
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiesz o czym piszesz, poważnie... Jeśli "500 zł" wejdzie u nas na zasadzie "do łapy każdemu", to będzie olbrzymi błąd delikatnie pisząc.
Nie wiem czy uspokoję ale w projekcie jest również taki zapis:
" PIS zastrzega w projekcie także prawo do zaprzestania wypłaty dodatku, jeśli rodzice będą marnotrawić przyznane środki lub wydawać je niezgodnie z przeznaczeniem – podaje „Rzeczpospolita”. Jeśli zaistnieje ryzyko, że na dotacji nie skorzystają dzieci, gmina będzie mogła przyznawać świadczenia w formie rzeczowej, zamiast gotówki."
http://nf.pl/kariera/500-zl-na-dziec...ktu,,53373,199