Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
33425
02.11.2015, 10:14
kerim1906
napisał(a):
Dariook "
Nie do ręki tylko przelewem na konto. I nie tylko na pierwsze ale no kolejne również . Podstawa to chyba 20f tygodniowo na pierwsze a na kazde kolejne 13f"
Nie chciało mi się gostka komentować bo wystarczy co by zapytał, ma tam znajomych.
Najbardziej podoba mi się zatroskanie że "patologia" to przepije.Po pierwsze jest to margines , nie więcej niż 5 %, po drugie w każdym europejskim kraju występuje taka patologia.Dodatkowo nie jest to obligatoryjne, każdy "rynkowiec" może spokojnie nie występować o te pieniądze.
kornd
"To jak nikomu nie zabiorą, to skąd wezmą? Dodrukują?"
Może na początek nie ukradną i lepiej rozdysponują? Dopuszczasz takie rozwiązanie?
Nie.......
Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
kornd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kornd
Znajdź inne posty napisane przez kornd