Dariook "Nie do ręki tylko przelewem na konto. I nie tylko na pierwsze ale no kolejne również . Podstawa to chyba 20f tygodniowo na pierwsze a na kazde kolejne 13f"
Nie chciało mi się gostka komentować bo wystarczy co by zapytał, ma tam znajomych.
Najbardziej podoba mi się zatroskanie że "patologia" to przepije.Po pierwsze jest to margines , nie więcej niż 5 %, po drugie w każdym europejskim kraju występuje taka patologia.Dodatkowo nie jest to obligatoryjne, każdy "rynkowiec" może spokojnie nie występować o te pieniądze.
kornd "To jak nikomu nie zabiorą, to skąd wezmą? Dodrukują?"
Może na początek nie ukradną i lepiej rozdysponują? Dopuszczasz takie rozwiązanie?