Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33418
Stary 02.11.2015, 09:52
Dariook "Nie do ręki tylko przelewem na konto. I nie tylko na pierwsze ale no kolejne również . Podstawa to chyba 20f tygodniowo na pierwsze a na kazde kolejne 13f"

Nie chciało mi się gostka komentować bo wystarczy co by zapytał, ma tam znajomych.

Najbardziej podoba mi się zatroskanie że "patologia" to przepije.Po pierwsze jest to margines , nie więcej niż 5 %, po drugie w każdym europejskim kraju występuje taka patologia.Dodatkowo nie jest to obligatoryjne, każdy "rynkowiec" może spokojnie nie występować o te pieniądze.


kornd "To jak nikomu nie zabiorą, to skąd wezmą? Dodrukują?"

Może na początek nie ukradną i lepiej rozdysponują? Dopuszczasz takie rozwiązanie?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 02.11.2015 o godz. 09:54.