Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33416
Stary 02.11.2015, 08:15
FraMat zapewnie ma w dupie krzywą Laffera i nie słyszał o czymś takim jak cena równowagi, która po sztucznym stymulowaniu popytu oczywiście musi wzrosnąć?

W sumie pisowcy macie racje - te 5 stów na pewno zostanie zainwestowane w wysoki, 40 wzwyż procent. To jest dopiero stymulowanie gospodarki!
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 02.11.2015 o godz. 08:19.
Anty PO-PiS!!!