|
FraMat zapewnie ma w dupie krzywą Laffera i nie słyszał o czymś takim jak cena równowagi, która po sztucznym stymulowaniu popytu oczywiście musi wzrosnąć?
W sumie pisowcy macie racje - te 5 stów na pewno zostanie zainwestowane w wysoki, 40 wzwyż procent. To jest dopiero stymulowanie gospodarki!
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 02.11.2015 o godz. 08:19.
|