serek.c2 napisał(a):

|
I dlatego Ruch notuje pasma sukcesów...
|
Napisałem tak gdzies ? Albo to było tematem tej rozmowy ? Chodziło o to Ze skoro po boisku mogą biegać inwalidzi boguski i portugalski messi to mogliby biegać nasi mlodzi. Na jedno by wyszło, a moze akurat któryś by odpalił. Nieudolna próba przyjebania sie. Grają młodymi, potrafią ich wypromować i sprzedać - co nam poza chrapkiem sie nie udało. Bo stolarskiego za frytki nie mozna tu wymieniać.