Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2111
Stary 01.11.2015, 15:17
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
a) bo nie ma nikogo innego umiejacego choc minimalnie grac lewa noga

b) zmiane zrobil Maczynskiemu bo nie dal rady , skurcze, itp ...Murzyn do zmiany po 45 ?/ i kto ? masazysta ? sprzataczka ? portier

c) bo nie ma lawki ? kogo OFENSYWNEGO mial wpuscic Buchalika ?

d) taktykke ? zdjac obronce i kim zastapic ?

czy tY chlopie nie rozumiesz ze nie ma kto grac ? i Kazek z gowna bat kreci i nie przegrywa i tylko remisuje ? odpowiedz mi prosze fachowcu na te Twoje A , B C < D co ty bys zrobil ? i co zrobilby jakis przecietny Guardiola albo inny asior majacy do wyboru 11 z 20 asow
Po pierwsze nie jestem fachowcem, wymieniam z Wami tylko swoje uwagi. Moge jedynie odpowiedziec co ja bym zrobil na miejscu Moskala.

a) Sprobowalbym Crivellaro lub Marszalika
b) wprowadziłbym Cywkę w okolo 60 minucie.
c) Wprowadziłbym Cywkę.
d) Tutaj chyba jest milion innych opcji, prawda ?