|
Dobrze, że ktoś w końcu wspomniał o Kwiatkowskim. Inni sędziowie, którzy podarowali Pogoni karny w meczu z nami, na Legii Stefański oczywiście nie odgwizdał drugiego karnego bo po co ?. Na meczu ze słoniami gość nie widzi karnego na naszym stoperze. Oczywiście nasz zarząd ma to w dupie i nic z tym nie robi. Pozwala na wszystko. Zero odzewu po każdej stracie punktów przez sędziów. Może wtedy PZPN przymyka oko na długi u nas w klubie ?
|