|
Trenują po to że taki jest wymóg. Klub musi posiadać sekcje młodzieżowe, w końcu krzewi kulture fizyczną.
Mnie tak najbardziej zaskakujecie Wy aniżeli Moskal.
Mamy kadrę dość wąska, co wiadomo od 2 lat, a tutaj jeden z drugim krzyczy dlaczego pan X nie został zmieniony. no ....a ?
Bo nie mamy zmienników? Ile meczy musicie zobaczyć by sie zorientować ze Cywka czy Krzywejajo to w tej lidze furory nie zrobią? Ze Kuczak jest mały i podzieli los Szewczyka czy Kamińskiego.
Jankowski jest prze tragiczny a gra, wiec czy nie jest to odpowiedź na wszystko?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|