Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2103
Stary 01.11.2015, 06:16
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Arti, ale kogo ty chcesz promować? W naszej drużynie jest trzech zawodników którzy trzymają poziom, reszta gra w kratkę lub poniżej krytyki. Niestety ale Cierzniak, Jovic i Mączyński to za mało by ktoś młody się u nas wypromował, brak zawodników którzy pociągną ich za uszy i pozwolą podnosić ich umiejętności.
Nie oszukujmy się, są młodzi ale niestety piłkarsko po prostu słabi. Nic na nich nie zarobimy teraz i nie zarobimy w przyszłości, chyba że odejdą za waciki do 1 ligi...pewnie wypełnią kontrakty i rozbiegną się po polsce..
Naprawdę nie ma ani jednego, który wszedłby na zmianę zamiast Crivellaro czy Cywki? Ani jednego z potencjałem Jankesa, Boguskiego itp?
To kto tam trenuje, dlaczego trenuje piłkę nożną i po co?