|
tak , tak ... niby gramy pilke ktora wszyscy czytaja , ale i tak mamy po 4,5,6,7 bramkowych w kazdym meczu - a polowa ( wiekszosc) druzyn gra z Wisla futbol defensywny i stawia autobus ( oczywiscie nie wszyscy - to tak dla krzykaczy netowych) , byli tacy co poszli na wymiane ciosow i skonczyli marnie , Nikt nie wygral z Wisla tak zeby "nie zrobila sztycha" , wiekszosc zadawala remis po podstawieniu autobusu , po prostu Kazek ma jedna z najlepszych ( jesli nie najlepsza) defensyw w lidze i tylko dzieki niej uzyskujemy zwycieskie remisy - bo ofensywa nie istnieje - i to juz nie kazka wina ze dostal od Gaszynskiego Popovica, Cywke, Crivellaro , a do tego ma parodyste jankowskiego, Boguskiego , slabego juz niestety Brozka ( ktory powinien juz grac ZA dobrym-nowym napastnikiem ) i Murzyna ktory niestety gra w kratke i na mega szczesciu , ...ktos napisal ze przywiazujemy sie do nazwuisk i zaslug : Kazek to nie jest mega trener- to trener ktory mimo przeciwnosci losu i sytuacji jaka panuyje w tym cupialowskim cyrku i tak zaciska zeby , Maciusie , Smudy i inne wynalazki nigdy by nie zrobily z takiej druzyny tego co jest teraz .....nie jest wina Kazke ze z taka ofensywa to nawet w Fifie na najnizszym levelu by nikt nie pogral bo ta ofensywa to tragedia
|