FraMat napisał(a):

Zwolnić Guardiolę, bo wczoraj Bayern nie strzelił gola w mecz z Eintrachtem, który podobnie jak Ruch z nami, ustawił autobus w polu karnym.
Przecież to wina Guardioli, że tacy piłkarze jak Lewandowski czy Mueller nie potrafią zdobyć gola.
|
Całkiem dobry przykład. Moskal zrobiłby w barcelonie czy bayernie podobne wyniki co guardiola i odwrotnie.