Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2092
Stary 31.10.2015, 21:04
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że Uryga to też reprezentant młodzieżowy.
I zagrał już u nas w ponad 50 spotkaniach ligowych. Ilu podobnych młodych pilkarzy otrzymało u nas podobną szansę? Albo chociaż 10% tyle szans?

Sam bylem fanem jego talentu, ale od roku Uryga całkowicie zatrzymał się w rozwoju. Jeśli żaden trener nie wymusi na nim podań do przodu,to będzie grał jeszcze 'na alibi' kolejne 10 lat.