IncognitoTSW napisał(a):

|
Przypominam, że Uryga to też reprezentant młodzieżowy.
|
I zagrał już u nas w ponad 50 spotkaniach ligowych. Ilu podobnych młodych pilkarzy otrzymało u nas podobną szansę? Albo chociaż 10% tyle szans?
Sam bylem fanem jego talentu, ale od roku Uryga całkowicie zatrzymał się w rozwoju. Jeśli żaden trener nie wymusi na nim podań do przodu,to będzie grał jeszcze 'na alibi' kolejne 10 lat.