Przypierdalasz sie do jankesa tak na zasadzie ze wszyscy czy na jakiej podstawie ? Owszem, w ataku spieprzył kilka klarownych sytuacji, jednak nie przychodził tu jako rasowy snajper walący bramę za brama. Jak dla mnie jest jednym z kilku piłkarzy ktory na tym boisku naprawde zapierdalaja i cos od siebie daja. Zauważ, ze jest praktycznie jedynym zawodnikiem ktory potrafi zagrać z pawlem na klepie no i jako jedyny prezentuje sobą cos w powietrzu.W ostatnich meczach, tylko on i broziu ciągnęli to z przodu. Stawianie go w jednym szeregu z inwalida boguskim jest co najmniej wypatrzeniem. Zwróć uwage na tuzy w zespołach ktore sa przed nami. Messi, Ronaldo i Aguero. Tylko biedny Moskal ma miernoty.
P.s jak sie pojawi w zimie frajer ktory wezmie DG 77 to trzeba sprzedawać poki mozna. To co ten chłop ... Na boisku jest niepojęte. Reprezetant kraju, zawodnik ograny juz u nas, a zasady spalonego nadal nie przyswojone. Nie mówiąc o tym, ze jak jest Piła zeby zagrać to leci dzida w trybuny.