Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2087
Stary 31.10.2015, 20:50
Patryko napisał(a):Wyświetl post
@Karherop

Problem w tym, że nie wiemy jak piłkarze tacy jak Handzlik prezentują się na treningach. Skoro nie grają, to najwyraźniej słabiej niż wirtuozi pokroju Boguskiego.
Czy jeśli komuś prosta pilka odskakuje na 5 metrów to np. Handzikowi odskoczy na 8? Jakie zagrożenie wiąże się z wpuszczeniem jednego młodego piłkarza do ofensywny kosztem zawodnika który i tak nic nie wnosi do drużyny. 0-0 z piłkarzami rokującymi, a 0-0 z zawodnikami którzy powinni nosem wciągać większość zespolów ma inny wydźwięk.

Każdy 'młody' był kiedyś słabszy od 'starszego' piłkarza. No chyba, że wymagamy aby 17 letni piłkarz miał 10 lat doświadczenia w seniorskiej piłce.

Jeśli mamy piłkarzy w reprezentacji kraju w swoich rocznikach ( jak Handzik) to nie może być tak tragicznie słaby, aby jego wejście spowodowało stratę 3 bramek (szczegolnie, że to piłkarz formacji ofensywnej).