Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.10.2015, 20:13
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
Klepanie pilki bezsensowne w srodku pola, przerzut na skrzydlo i strata. I tak w kolko. Masakr i tyle.
Spoko, przyjdzie Maciej i będzie dzida do przodu, a nóż się uda. Do tego nie będzie na 0 z tyłu

Zadajcie sobie pytanie - jaki polski trener tu przyjdzie i ulepi z graczy pokroju Jankowskiego czy Boguskiego coś sensownego? Jaki trener przyjdzie tutaj bez ŻADNEJ szansy na budowanie składu wg. własnej wizji, tylko na zasadzie "aaa miał kartę w ręku to go wzięliśmy" Mamy tragiczną sytuację finansowo-kadrową i żaden wyraźnie od Moskala lepszy trener tu nie przyjdzie.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 31.10.2015 o godz. 20:17.