Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 31.10.2015, 17:34
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Ze Grodzicki to ku*wa, to wiadomo nie od wczoraj. Natomiast Bury nie powinien nawet tego komentować. Chciał - skasował typa, ale niech gęby nie otwiera z takimi tekstami, bo Komisja upie*doli nie tylko jego, ale i Wisłę.
Obrażasz k.rwy Grodzicki to pejs. Pełna zgoda ws. Burligi - ustawił gościa to dobrze, ale powinien uważać co mówi.
Odpowiedz cytując