Revolver napisał(a):

|
Ze Grodzicki to ku*wa, to wiadomo nie od wczoraj. Natomiast Bury nie powinien nawet tego komentować. Chciał - skasował typa, ale niech gęby nie otwiera z takimi tekstami, bo Komisja upie*doli nie tylko jego, ale i Wisłę.
|
Obrażasz k.rwy

Grodzicki to pejs. Pełna zgoda ws. Burligi - ustawił gościa to dobrze, ale powinien uważać co mówi.