Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.10.2015, 16:51
Oświeć wszystkich i podziel się opinią jaką taktyką Wisła powinna zagrać we wczorajszym meczu i jak byś zareagował na murowanie bramki przez Ruch od 10 minuty meczu. Ciekawi mnie też, który polski trener jest nam w stanie zagwarantować lepsze wyniki przy obecnej sytuacji kadrowej, bo chyba nie mówimy o kolejnej akcji typu "myśl holenderska", która doprowadziła nas na skraj bankructwa?