Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 31.10.2015, 16:34
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Faul chyba Grodzickiego na DG podobnej klasy, tylko w sytuacji wychodzenia na kontrę, więc powinna być czerwona, ale o tym nie wspomni oczywiście.
Ze Grodzicki to ku*wa, to wiadomo nie od wczoraj. Natomiast Bury nie powinien nawet tego komentować. Chciał - skasował typa, ale niech gęby nie otwiera z takimi tekstami, bo Komisja upie*doli nie tylko jego, ale i Wisłę.
Odpowiedz cytując