Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2073
Stary 31.10.2015, 15:30
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Zapytałem o to czy byłeś na meczu z innego powodu, mniejsza z tym...

Nazwałem Twoje gadanie .......eniem smutów, bo Ty nie oceniasz pracy Moskala, patrzysz jedynie na wyniki. Nie dostrzegasz dobrego przygotowania fizycznego, nie zauważasz całej masy świetnych, wytrenowanych akcji (oczywiście, to przypadki ), nie zwracasz uwagi na bardzo dobrą grę defensywy naszego zespołu, nie chcesz nawet dostrzec, że masę punktów zgubiliśmy przez sędziowanie... Liczy się tylko remis - bo to przecież Kazek nie strzelił karnego, bo to On nie trafił jak Boguski wczoraj patelni, bo to On podyktował karnego z dupy z Pogonią...
Niestety w piłce nożnej liczy się tylko to co w sieci , nikt nie daje punktów za dobre wrażenie.
3 mecze u siebie z Koroną, Termalicą i Ruchem i tylko 3 punkty zamiast przynajmniej 7 .Już teraz wiadomo ,że tych punktów będzie brakować.