Revolver napisał(a):

|
No i Burliga czerwoną + karny za faul na Stępińskim. Jak nas ruchają, to płacz, że jest warszawsko-żydowski spisek. Jak gwizdacz walnie się na naszą korzyść - cisza.
|
Ja za wczorajszy mecz nie płaczę - zrób sobie jednak bilans zysków i strat w przekroju trwającego sezonu...