Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 31.10.2015, 14:41
Revolver napisał(a):Wyświetl post
No i Burliga czerwoną + karny za faul na Stępińskim. Jak nas ruchają, to płacz, że jest warszawsko-żydowski spisek. Jak gwizdacz walnie się na naszą korzyść - cisza.
Ja za wczorajszy mecz nie płaczę - zrób sobie jednak bilans zysków i strat w przekroju trwającego sezonu...
Odpowiedz cytując