Revolver napisał(a):

|
No i Burliga czerwoną + karny za faul na Stępińskim. Jak nas ruchają, to płacz, że jest warszawsko-żydowski spisek. Jak gwizdacz walnie się na naszą korzyść - cisza.
|
O którą sytuacje z Burym chodzi, bo nie widziałem?
Nie mam zaruztów do Kwiatkowskiego o wypaczenie wyniku (nawet jakby przedłużył 20 minut, to byśmy nei strzelili), przeszkadzanie Wiśle, ale gwizdał czasem takie faule, że aż oczy bolały. Po prostu źle odbiło się to na "widowisku".