Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#324
Stary 31.10.2015, 14:34
Revolver napisał(a):Wyświetl post
No i Burliga czerwoną + karny za faul na Stępińskim. Jak nas ruchają, to płacz, że jest warszawsko-żydowski spisek. Jak gwizdacz walnie się na naszą korzyść - cisza.
O którą sytuacje z Burym chodzi, bo nie widziałem?

Nie mam zaruztów do Kwiatkowskiego o wypaczenie wyniku (nawet jakby przedłużył 20 minut, to byśmy nei strzelili), przeszkadzanie Wiśle, ale gwizdał czasem takie faule, że aż oczy bolały. Po prostu źle odbiło się to na "widowisku".
Odpowiedz cytując