Zapytałem o to czy byłeś na meczu z innego powodu, mniejsza z tym...
Nazwałem Twoje gadanie .......eniem smutów, bo Ty nie oceniasz pracy Moskala, patrzysz jedynie na wyniki. Nie dostrzegasz dobrego przygotowania fizycznego, nie zauważasz całej masy świetnych, wytrenowanych akcji (oczywiście, to przypadki

), nie zwracasz uwagi na bardzo dobrą grę defensywy naszego zespołu, nie chcesz nawet dostrzec, że masę punktów zgubiliśmy przez sędziowanie... Liczy się tylko remis - bo to przecież Kazek nie strzelił karnego, bo to On nie trafił jak Boguski wczoraj patelni, bo to On podyktował karnego z dupy z Pogonią...