|
Z niektórymi to gorzej się rozmawia niż ze ścianą widzę. Trzecia drużyna z rzędu przyjeżdża na Reymonta tylko po to, aby bramki nie stracić a wy chcecie taktykę z Premiership na nich ustawiać. Wizualnie gramy "jedną z najlepszych piłek" aktualnie w lidze, nie licząc bodaj dwóch meczów mieliśmy przewagę w każdym aspekcie gry, poza niestety tym najważniejszym.
Jakby faktycznie nasza gra wyglądała tragicznie to bym zrozumiał, ale za samą skuteczność nie można winić trenera, bo to prowadzi do sami wiemy czego. Roszad też nie ma szans zrobić jakichkolwiek, bo jedyny zawodnik, który mógłby coś zmienić w pojedynkę jest kontuzjowany.
Wierzę, że w najbliższych meczach wyjazdowych przeciwnicy zagrają otwarcie, co pomoże nam w końcu wygrać te 2 mecze z rzędu, jak i później z teoretycznie najlepszymi drużynami tej ligi.
|