|
Kazek słuchaj, a może by tak zagrać z Lubinem ; Cierzniak, Jović, Głowa, Guzmics, Sadlok, Cywka, Popovic, Burliga, Mączyński, Guerrier, Brożek. Mąka na 10-tce!, Bury na skrzydle! Cywka def pomocnik!
Boguski, Jankowski na trybuny natychmiast!!!! W ich miejsce Kuczak, Handzlik!!!! Krzywejajo odesłać skąd przyszedł!!!
Przypomina mi się sezon 2006/07 gdzie też były prawie same remisy po 0-0 z Kazkiem na pokładzie po zwolnieniu Nawałki i z lepszymi piłkarzami.
Ostatnio edytowane przez Davss875 : 31.10.2015 o godz. 12:52.
|