|
Jestem bardzo zawiedziony postawą naszych. Niektórzy nie zasługują na grę z Białą Gwiazdą na piersi. Mam nadzieję, że to już ostatni sezon RB9 w naszym zespole! Nie wyobrażam sobie żeby mogli z nim przedłużyć kontrakt, bo to będzie kryminał! Głowa skończy karierie, Brożka być może zostawią jeszcze na rok! Jankowskiego wytransfeorwać nawet za marne grosze, to samo Buchalik! Crivellaro out, niech wraca skąd przyszedł. Czekaj out. Uryga na wypożyczenie. Będziemy potrzebować napadziora z prawdziwego zdarzenia, ofensywnego lub def pomocnika, skrzydłowego, lewego obrońcy.
|