Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2066
Stary 31.10.2015, 12:35
Ok, Serek. Obaj zapomnieliśmy dodać słowo "prawdopodobnie".

Z ciekawosci, uwazasz, że Moskal jest niezłym trenerem, ale nie ma piłkarzy, za to ma "pecha", czy uważasz, że po prostu z obecną Wisłą żaden trener nie robiłby lepszych wyników i równie dobrze mogliby nas trenować Klopp, Moskal albo Ojrzynski, więc na kiego grzyba zmieniać?