|
Ok, Serek. Obaj zapomnieliśmy dodać słowo "prawdopodobnie".
Z ciekawosci, uwazasz, że Moskal jest niezłym trenerem, ale nie ma piłkarzy, za to ma "pecha", czy uważasz, że po prostu z obecną Wisłą żaden trener nie robiłby lepszych wyników i równie dobrze mogliby nas trenować Klopp, Moskal albo Ojrzynski, więc na kiego grzyba zmieniać?
|