|
Ale te sytuacje stwarzamy, bo gramy z drużynami, w których za obronę odpowiadają takie asy murawy, jak Grodzicki. Zauważ proszę jaki syf w ustawieniu robi się około 20-30 minuty, Kazio nie jest w stanie skorygować dziur między formacjami, co powoduje ogolny chaos, który czasem kończy się udaną klepą i tzw. "okazją".
Żadne "pozytywy" nie przesłonią mi faktu, że mamy trenera, dla którego zwycięstwo jest statystyczną anomalią. Trenera, który nie potrafi reagować na bieżące boiskowe wydarzenia. Który nie wyciąga wniosków i cały czas powtarza te same błędy. Który jest taktycznie tak mało elastyczny, że Michniewicz to przy nim Mourinho Górski Bruce ....a Lee.
|