|
Ale my naprawdę w większości meczów nie walimy głową w mur, stwarzamy sobie sytuacje, nierzadko setki... Przyznałbym Ci rację, gdyby tych sytuacji nie było - a my podczas każdego w zasadzie spotkania mamy takie patelnie, że głowa boli... Poza tym - przecież trenerzy przeciwników to też nie są głąby, dobrze wiedzą, że taki Guerrier jest dobry tylko na kontry - myślisz, że odkryją się by mógł pokazać swoje atuty?
|