Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2056
Stary 31.10.2015, 11:33
Ale my naprawdę w większości meczów nie walimy głową w mur, stwarzamy sobie sytuacje, nierzadko setki... Przyznałbym Ci rację, gdyby tych sytuacji nie było - a my podczas każdego w zasadzie spotkania mamy takie patelnie, że głowa boli... Poza tym - przecież trenerzy przeciwników to też nie są głąby, dobrze wiedzą, że taki Guerrier jest dobry tylko na kontry - myślisz, że odkryją się by mógł pokazać swoje atuty?