Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 31.10.2015, 10:48
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Moskal na pewno im każe, ale strzały z dystansu nie są ich najmocniejszą stroną. Tak jak wykonywanie stałych fragmentów. Mączyńskiemu wyszedł pierwszy sensowny strzał od początku sezonu, do tej pory były to zwykle straty piłki.

Zamiast irytować się na Moskala, podziękujcie pionowi sportowego za "wzmocnienia" przed sezonem.
Ty tak dla jaj?

Jeśli wie że strzały z dystansu nie są ich mocną stroną to po co im każe? Skoro kuleją stałe fragmenty gry to co zawodowcy robią na treningach?
Za nami 14 kolejek , przerwy na reprezentację więc chyba pasowało by wymagać od trenera jakiegoś progresu, jakiegoś pomysłu na rozwiązanie naszych widocznych bolączek.

Za transfery Kazek nie odpowiada, za wykonawców nie odpowiada, za stałe fragmenty nie odpowiada, za formę nie odpowiada, za wyniki nie odpowiada...może chociaż za murawę , napompowanie piłek lub koklusz?

- to jest właśnie irytujące. I nie mam na myśli zmiany trenera ale na boga, niech oni pokażą że coś na tych treningach robią.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 31.10.2015 o godz. 10:53.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując