Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 31.10.2015, 10:33
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Nie można popadać w hurra optymizm.

Zagraliśmy tak jak zawsze, różnica była taka, że Jagiellonia nie stosowała jakiegokolwiek pressingu nawet przed swoim polem karnym. Dzięki temu nasi mogli sobie klepać jak chcieli, a i tak w większości była to gra wszerz i do tyłu, brakowało zrywu i zagrań prostopadłych. Skoro takich podań brakowało w tak łatwym meczu, to co będzie z rywalem, który przysłowiowo jeździ na dupie, gra agresywnie, z kontry? Powtórka z remisowej rozrywki?
Czyli się potwierdziło. Wczorajsze 30% podań do przodu było zwieńczeniem doboru taktyki przez Moskala, którą trener przeciwnej drużyny czyta jak otwartą książkę. A wystarczyłoby oddać trochę inicjatywę Ruchowi, żeby ten jebany autobus przesuną się do przodu, żeby dzięki temu po odbiorze Donald miał miejsce na rozpędzenie się. No, ale cóż lepsza taktyka klepania do zajebiania siebie lub przeciwnika, szkoda że w większej ilości przypadków zajebujemy samych siebie.
Odpowiedz cytując