Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2042
Stary 31.10.2015, 09:49
Punktowo oprócz Piasta nam jakoś odskoczyli czy co? Korona z nami zremisowała stawiając autobus, Pogoń zremisowała u siebie dzięki prezentowi od sędziego a Piast wygrał cudem. Ta liga jest cała chujowa po prostu.