Wyświetl pojedynczy post
wislak1995
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 31.10.2015, 09:42
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Po co Cywka kolejny raz wchodzi w 93-94 minucie?
A no po to, żeby zastąpić Mączyńskiego, któremu pod koniec doskwierały skurcze.

Ogólnie to mecz do przewidzenia. Z Jagą skuteczność była, tutaj nie. Chociaż gdyby nie szybki karny dla nas wtedy to różnie by się potoczyło. Stałe fragmentu gry od dawna u nas nie istnieją. W Białymstoku karny, przypadkowy rożny i dwie bramki wpadły. Warto więc takie sytuacje wykorzystywać. W zeszłym roku wszystko brał Stilić, więc jakoś to było. Teraz znowu nie ma kto tego dobrze zrobić. Tak samo jest ze strzałami z dystansu. Raz na rok coś komu siądzie i tyle.
Jeśli chodzi o naszą ławkę to sądzę, że już nie ma wątpliwości, że Moskal będzie wprowadzać max. 1 zawodnika. Ławka jest tragiczna, a znając stosunek Moskala, który planów takt. nie lubi zmieniać, nie ma sensu wpuszczać Crivellaro, który nic w grze nie poprawi. Szansa by była dla dynamicznych, ale gdzie ci u nas?
Jedyny mały plusik jak dla mnie na konto Głowy i Sadloka, którzy nie dali pograć Stępińskiemu i Mazkowi, a Sadlok dodatkowo jakoś ciągnął do przodu.
Powód: błędy
Ostatnio edytowane przez wislak1995 : 31.10.2015 o godz. 09:49.
Odpowiedz cytując