|
to ja zadam pytanie w drugą stronę na ile opłacalna jest to umowa dla UFA? Ile do tej pory na niej zarobili? Bo na razie włożyli 2 mln złotych i ileś tam pieniędzy w zespół(ludzi), który przecież "pracuje" nad pozyskaniem sponsora. Nie chce za wszelką cenę bronić tej umowy, ale odbija się ona czkawką obu stronom.
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 31.10.2015 o godz. 09:41.
|