Wojtas napisał(a):

Ja sam juz nie wiem,ale jak k.urwa katarynka mozna tu pisać i pytać Moskala dlaczego wrecz nie nakazuje im strzelac z tych 15-16 m?
co oni na tych treningach cwicza?
klepy,zeby do bramki wjechac/nawet Barcelona zmienila ten styl gry,bo tak sie nie dai to jest nudne. i tego grac sie nie da dluzszy czas.
Jeden Mąka pokazal jak to robic,ale co on sam zdziała,tu by trzeba takich 2-3 Mączynskich .
Ja p***le ,Moskal zaczyna mnie wkurzac ,widzac juz po I-szej polowie co sie dzieje,mogl zmienic taktyke,kazac daweac sie faulowac ,itd zeby gra wygladala inaczej
A taki Uryga czy Criviellaro,....to juz moze grac w 10,albo nawet w 9 ?
karuzela bedzie sie krecic,wózek dalej jechac,nie ma kół ale h,uj jedzie dalej.
|
Moskal na pewno im każe, ale strzały z dystansu nie są ich najmocniejszą stroną. Tak jak wykonywanie stałych fragmentów. Mączyńskiemu wyszedł pierwszy sensowny strzał od początku sezonu, do tej pory były to zwykle straty piłki.
Zamiast irytować się na Moskala, podziękujcie pionowi sportowego za "wzmocnienia" przed sezonem.