|
Czy Wy ....a naprawdę nie widzicie, że nam brak zawodników o odpowiednich umiejętnościach? Nie ma na skrzydłach zawodników, którzy potrafiliby wygrać pojedynek 1 na 1, nie ma zawodnika o ofensywnym potencjale Stilica, który w takim ataku pozycyjnym jak wczoraj, w tym tłoku potrafiłby zagrać porządną piłkę do Brożka czy innego wychodzącego na pozycję kopacza... Taktykę dobiera się pod zawodników? No to bierzmy Świerczewskiego na trenera, będziemy grali na aferę, dzida do przodu i niech się dzieje... Na pewno to przyniesie nam więcej punktów - przecież wtedy na pewno Jankowski czy Boguski będą trafiać w światło bramki w prostych sytuacjach.
|