Była by tam gdzie jest obecnie.
Cytat:
|
Wisła nadal nie ma sponsora strategicznego. Jacek Bednarz jest w Krakowie od ponad dwóch lat i nadal nie widać efektów jego działań w tym zakresie. Oczywiście jak to ma w zwyczaju opowiada, obiecuje, ale nic konkretnego z tego nie wyniknęło. A przepraszamy… Podpisał umowę z UFA Sports. To teraz może przyjrzyjmy się bardziej dokładnie jak ta umowa, którą zaprezentowano nam jako wielki sukces klubu wygląda naprawdę. Pełniący obowiązki prezesa Jacek Bednarz sprzedał prawo do marketingu zewnętrznej firmie. Pomijając już złamanie starej i niepodważalnej zasady, że nie sprzedaje się swojej marki, to UFA nabyła prawa do wiślackiego marketingu na dziesięć lat za dwa miliony złotych. Nie, nie żartujemy z Was sobie. Jacek Bednarz sprzedał markę jaką jest Wisła za dwa miliony…UFA pobiera od każdej umowy 20%.
|
Ta, jasne. Umowa z Ufa to było dla nas być albo nie być? Bez tych 2 baniek podzielili byśmy los ŁKSu? Przestancie .......ic kocopoły.
Na bojkot też Wisłę było stać według łysego.