Co do wpisu o Boguskim sie zgodze. Co do reszty - .......enie o Szopenie. Taka liga, tacy zawodowcy. Jakies dluzsze rozpisywanie sie nad gra, wynikami nie ma sensu poprostu. Ta liga to blazenada i takowy poziom prezentuja druzyny biorace w niej udzial od 1 do 16 miejsca. Jakby nie sedziowie to moze i bysmy byli pierwsi, jakbysmy wykorzystywali 100tki to pewnie tez. Jakby w Legii nie gral Nikolic to w dolnej 8mce by byli, jakby Macius Terzottiego nie sciagnal to pyrki moze by nie mialy takiego wejscia w sezon

Mozna tak gdybac, srybac itp itd. Z Korona nie wygralismy - nikt u siebie w tym sezonie jeszcze nie wygral. Nieciecza do meczu z nami 5 meczow bez porazki serie miala a jakby nie porazka z Ruchem to by bylo 8. Od tego beznadziejnego Ruchu dzieli nas caly jeden punkt w tabeli

Jakich wy wynikow oczekujecie? To jest Ekstraklapa, to jest zupelnie inny poziom.