Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 31.10.2015, 00:22
Ja sam juz nie wiem,ale jak k.urwa katarynka mozna tu pisać i pytać Moskala dlaczego wrecz nie nakazuje im strzelac z tych 15-16 m?

co oni na tych treningach cwicza?
klepy,zeby do bramki wjechac/nawet Barcelona zmienila ten styl gry,bo tak sie nie dai to jest nudne. i tego grac sie nie da dluzszy czas.

Jeden Mąka pokazal jak to robic,ale co on sam zdziała,tu by trzeba takich 2-3 Mączynskich .

Ja p***le ,Moskal zaczyna mnie wkurzac ,widzac juz po I-szej polowie co sie dzieje,mogl zmienic taktyke,kazac daweac sie faulowac ,itd zeby gra wygladala inaczej

A taki Uryga czy Criviellaro,....to juz moze grac w 10,albo nawet w 9 ?
karuzela bedzie sie krecic,wózek dalej jechac,nie ma kół ale h,uj jedzie dalej.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 31.10.2015 o godz. 00:25.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując